מהו דורבן העקב?

דורבן העקב היא תופעה הנגמרת בשל דלקת מקומית, הממוקמת בדרך כלל בקרסול, באזור הפלאנטרי (כרית) מידיאלי (פנימי) של כף הרגל. דלקת זו נוצרת, ככל הנראה,
מקרעים מיקרוסקופיים כרוניים שמתרחשים באזור זה בשל גורמים שונים, ביניהם עמידה ממושכת, נעליים לא מתאימות, פעילות גופנית לאנשים בעלי משקל עודף ועוד. הדורבן בעקב גורם לכאבים המופיעים בעיקר בזמן דריכה והליכה. תחושת הכאב מופיעה לרוב לאחר פעילות פיזית או בדריכה הראשונה לאחר מנוחה. עוצמת הכאב לרוב נעה מבינונית עד קשה, ויכולה להגיע לכדי קושי ניכר בהליכה ואף לצליעה. ללא טיפול מתאים עלולה הבעיה להפוך לכרונית ולגרום לפגיעה תפקודית משמעותית.

מה הקשר בין מדרסים לפציעות ספורט?

ספורטאים מפעילים עומס רב על כפות הרגליים, בדרך כלל מדובר בעומסים כבדים הנובעים מהאימפקט הרב שנוצר בזמן הפעילות של הרגל עם הקרקע.
עומסים המופעלים באופן קבוע על כפות הרגליים הם גורמים עיקריים להיווצרות כאבים ובעיות בריאותיות כמו קרעים, מתיחות, תחושת נימול, נקעים ועוד.
מדרסים בהתאמה אישית מונעים כמעט לחלוטין את היווצרות תופעות אלו על ידי ייצוב הרגל, מניעת החלקת הרגל בתוך הנעל ואיזון מנח הרגליים.

מה הקשר בין כאבי בירכיים לכף הרגל?

בעת פעילות ספורטיבית הרגליים סופגות ראשונות את את האימפקט המגיע מהמפגש עם הקרקע. עומס זה מועבר ישירות להמשך השרשרת המפרקית, אל הברכיים.
בהיעדר התייחסות למנח רגליים מאוזן וצמצום תנועה לא רצויה של הרגל בנעל, יספגו הברכיים עומס רב – דבר העלול לגרום להתפתחות דלקות ולקרעים בשרירים.
מדרסים בהתאמה אישית מאזנים את מנח הרגליים ומפחיצים עומסים מהשרשרת המפרקית כולה, ובכך יעילים במיוחד בהפחתת עומסים מהברכיים ובמניעת פציעות עתידיות.

מדוע רוכבי אופניים זקוקים למדרסים?

לכאורה, לרוכבי אופניים אין מפגש עם הקרקע. דבר אשר לא מייצר עומסים על כפות רגליהם. אך רוכבי אופניים מתמודדים עם אתגר גדול יותר. כפות הרגליים מחוברות לקליטים, אשר יוצרים עומס מרוכז על כף הרגל. דבר הגורם להתייעפות מהירה, איבוד כוח ועלול לגרום להתפתחות פציעות ודלקות.
בלחץ הרב שמופעל על כלי דף הקטנטנים שבכך הרגל גורם לתחושת נימול הנובות מחוסר הגעת דם לנימים.
מדרסי רכיבה בהתאמה אישית מייצבים את רגלי הרוכב במנח נכון על הפדלים, מספקים תמיכה לנקודת המגע של כף הרגל עם הפדל ובכל מפחיתים תחושת נימול, "נועלים" את הרגל בתוך הנעל ללא תזוזות מיותרות ומשפרים את ייעילות הרכיבה.

איפה קונים מדרסים בהתאמה אישית?

חנות הדגל של הרשת ממוקמת בעפולה, רחוב מנחם בגין 80.
לרשת נקודות שירות ברחבי הארץ אותם ניתן למצוא בתחתית המסך.

כמה זמן מחזיקים המדרסים?

מדרסי IM מיועדים להחזיק זמן רב, ולרוב ימשיכו לשרת אותך נאמנה במשך שנתיים עד ארבע שנים, תלוי בתדירות השימוש.

במה אתם שונים מכולם?

ב IM מיצרים את המדרסים בשיטה מסורתית בעבודת יד מתחילת התהליך ועד סיומו.
נציגי החברה יוצאים בכל שנה לתערוכות וכנסים בחו"ל על מנת להשתלם בידע העדכני ביותר בתחום המדרסים ובריאות כף הרגל.
לעיתים קרובת ינפגשים נציגי החברה עם חברות לפיתוח חומרים חדשים המשולבים בסדרות המדרסים לשם התחדשות מתמדת ושיפור המוצר.
כל מוצרי החברה מגובים באחריות מלאה ושירות לשנתיים.

האם אתם נותנים אחריות ושירות?

בהחלט. כל מדרסי IM בהתאמה אישית נהנים משירות ואחריות לשנתיים.

מהי יעילות המדרסים למוראן נירומה?

כתיבת תגובה